TOPDACH S15 - je univerzální střešní krytina, ekonomicky výhodná i pro náročného zákazníka. Vyniká klasickým tvarem, který snadno zapadne do každého prostředí, tak do přírodního, tak moderního, městského.
topdachs15_new_obrazok
 
Manipulace s tabulemi a pokládka je při jejich nízké hmotnosti jednoduchá. Nevyžaduje speciální nástroje, ani znalosti. To vše jsou položky, které snižují náklady stavby. Použitý materiál nepotřebuje speciální úpravu a prakticky žádnou údržbu. Plechová krytina je vhodná na nové střechy i rekonstrukce, protože nezatíží krov a lze je použít i v horských oblastech. Na povrchu se nepřichytávají mechy, lišejníky, ani listy.
 
Její profil, rozměry a povrchová úprava zaručují: - bezproblémovou manipulaci - jednoduchou montáž - dlouhou životnost a minimální náklady na údržbu - výborný poměr užitné hodnoty a ceny. Střešní krytina TOPDACH S15 je určena pro vytváření lehkých střešních plášťů při sklonu střechy nejméně 12° s osovou vzdáleností laťování 350 mm.
 
MATERIÁL: oboustranně pozinkovaný ocelový plech s lakoplastové povrchovou úpravou polyester 20/5/7/0
JMENOVITÁ TLOUŠŤKA: 0,4 mm ocelový plech
ROZMĚR: 1220x2210mm
Užitečný ŠÍŘKA: krycí šířka 1150 mm
VÝROBNÍ DÉLKA: 2210 mm
PLOŠNÁ HMOTNOST: cca 4,0 kg / m2
SKLON: 12°
BARVA: Dle dostupnosti
 
Výrobek se může zabudovat pouze v souladu s jeho určeným použitím. Nesmí se zabudovat mechanicky poškozený výrobek, znečištěný látkami způsobujícími korozi oceli. Při spojování profilů s různými povrchovými úpravami je třeba zvážit možný dopad kontaktní koroze.