Topdach

TOPDACH S15 - je univerzální střešní krytina, ekonomicky výhodná i pro nenáročného zákazníka. Vyniká klasickým tvarem, který zaručuje maximální výtěžnost a snadno zapadne do každého prostředí, tak do přírodního, tak moderního, městského.
Dostupné barvy RAL
 
RAL 3011
červená
 
RAL 8017
hnědá
Další barvy dle aktuální dostupnosti
 
RAL 9002
šedobílá
 
RAL 3009
červenohnědá
 
RAL 8004
cihlová
 
RAL 6009
tmavě zelená
 
RAL 5010
modrá
 
RAL 7016
tmavě šedá
 
RAL 9005
černá
 
RAL 9006
stříbrná
TOPDACH S15 - je univerzální střešní krytina, ekonomicky výhodná i pro nenáročného zákazníka. Vyniká klasickým tvarem, který zaručuje maximální výtěžnost a snadno zapadne do každého prostředí, jak do přírodního, tak moderního, městského.
 
  
TOPDACH S15 - je univerzální střešní krytina, ekonomicky výhodná i pro náročného zákazníka. Vyniká klasickým tvarem, který snadno zapadne do každého prostředí, tak do přírodního, tak moderního, městského.
topdachs15_new_obrazok
 
Manipulace s tabulemi a pokládka je při jejich nízké hmotnosti jednoduchá. Nevyžaduje speciální nástroje, ani znalosti. To vše jsou položky, které snižují náklady stavby. Použitý materiál nepotřebuje speciální úpravu a prakticky žádnou údržbu. Plechová krytina je vhodná na nové střechy i rekonstrukce, protože nezatíží krov a lze je použít i v horských oblastech. Na povrchu se nepřichytávají mechy, lišejníky, ani listy.
 
Její profil, rozměry a povrchová úprava zaručují: - bezproblémovou manipulaci - jednoduchou montáž - dlouhou životnost a minimální náklady na údržbu - výborný poměr užitné hodnoty a ceny. Střešní krytina TOPDACH S15 je určena pro vytváření lehkých střešních plášťů při sklonu střechy nejméně 12° s osovou vzdáleností laťování 350 mm.
 
MATERIÁL: oboustranně pozinkovaný ocelový plech s lakoplastové povrchovou úpravou polyester 20/5/7/0
JMENOVITÁ TLOUŠŤKA: 0,4 mm ocelový plech
ROZMĚR: 1220x2210mm
Užitečný ŠÍŘKA: krycí šířka 1150 mm
VÝROBNÍ DÉLKA: 2210 mm
PLOŠNÁ HMOTNOST: cca 4,0 kg / m2
SKLON: 12°
BARVA: Dle dostupnosti
 
Výrobek se může zabudovat pouze v souladu s jeho určeným použitím. Nesmí se zabudovat mechanicky poškozený výrobek, znečištěný látkami způsobujícími korozi oceli. Při spojování profilů s různými povrchovými úpravami je třeba zvážit možný dopad kontaktní koroze.