Svodový systém

Nabízíme vysoce kvalitní svodový systém s vynikající vícenásobnou protikorozní úpravou. Tento systém vyniká atraktivním vzhledem, jednoduchou montáží, vysokou životností s minimálními náklady na údržbu. Svodový systém je vyráběn na nových moderních linkách
Dostupné barvy
 

tmavě šedá
 

černá
 

hnědá
 

cihlová
 

červenohnědá
 

šedobílá
 

tmavě zelená
Nabízíme vysoce kvalitní svodový systém s vynikající vícenásobnou protikorozní úpravou.
 
 
  

Okapový systém Maslen je vysoce kvalitním svodovým systémem s vynikající vícenásobnou protikorozní úpravou. Tento systém vyniká atraktivním vzhledem, jednoduchou montáží, vysokou životností s minimálními náklady na údržbu. Navzdory své kvalitě je svodový systém nabízen v mimořádně příznivých cenách.
 
Barevný svodový systém z pozinkovaného plechu s povrchovou úpravou v tloušťce 50 um je vyráběn na nových moderních technologických zařízeních s důkladnou kontrolou průběhu celého výrobního procesu. Vstupní surovinou je žárově pozinkovaný plech jakosti DX 54 s vrstvou zinku 275 g / m2 a dalšími povrchovými úpravami, které sestávají z pasivace, základního povlaku a plastisolu tloušťce 50 mikr. oboustranně. Uvedený plech je dodáván renomovaným švédským výrobcem.
 
V nabídce je i svodový systém vyráběn z aluzinkových plechu. ALUZINEK je plech s ocelovým jádrem, na který je žárově oboustranně nanesena vrstva tzv. Aluzinku o celkové hmotnosti 185 g / m2, která je výjimečně odolná vůči povětrnostním vlivům. Tato vrstva kovového povlaku obsahuje 55% hliníku, 43,4% zinku a 1,6% křemíku. Navíc je uveden plech pokrytý další vrstvou laku SPT. Daná slitina vytváří na povrchu unikátní dekoraci stříbrného květu. Slučuje v sobě ochranné vlastnosti zinku a stabilitu hliníku.
 
Navzdory vysoké kvalitě použitého materiálu je cena výsledného svodového systému mimořádně příznivá a prakticky se přibližuje k ceně svodových systémů vyráběných z pozinkovaných plechů. Dalším v nabídce je svodový systém vyráběn z aluzinkových plechu s další povrchovou úpravou kvalitními polyuretanovými laky, které jsou vypalované ve vypalovacích boxech. Uvedený systém nabízí jednak další zvýšení protikorozní ochrany a hlavně může být dodán v jakémkoliv odstínu RAL dle dostupnosti v krátkých dodacích termínech.