KLIKpanel

Uniplech 12 a 18 se používá jako univerzální zakrývací plech s velmi širokým využitím. Vyrábí se ve třech délkách - 2m, 3m a 4m, různých šířkách, tloušťkách a barevném provedení dle dostupnosti.
Dostupné barvy RAL
 
RAL 3011
červená
 
RAL 8017
hnědá
 
RAL 9002
šedobílá
 
RAL 3009
červenohnědá
 
RAL 8004
cihlová
 
RAL 6009
tmavě zelená
 
RAL 5010
modrá
 
RAL 7016
tmavě šedá
 
RAL 9005
černá
 
RAL 9006
stříbrná
Použití: Ochranné přístřešky, Přístřešky budov, Přístřešky automobilů, Střechy pro vozíky v supermarketech, Přístřešky pro jízdní kola, Parkovací místa, Zahradní přístřešky a pergoly, Střechy a verandy.
 
 
  

KLIKpanel se vyrábí z kvalitního ocelového plechu válcováním za studena. Tvarováním plechů získáme jedinečný vzhled s postaveným falcem, který spolu s dalším spojíme jednoduchým zakliknutím. Tímto se značně ulehčí samotná pokládka krytiny. Při výrobě se používá žárově pozinkovaný plech s nadstandardní vrstvou ZINKU, která je velmi důležitá na dosažení potřebné protikorozní ochrany. Plechy jsou pasivované (chromované) a ve finální fázi ošetřené dvojitým polyesterovým nástřikem. Krytinu je možné vyrobit ve třech různých povrchových úpravách: LESK, MAT a HB50 MAT, které se od sebe liší množstvím použité barvy, způsobem nanášení a v další řadě i zárukou. Na lesklé a matné krytiny se vztahuje 10-ti letá záruka, na prémiovou úpravu HB50 MAT máme garanci až 30 let. KLIKpanel je možné vyrobit i z hliníkového plechu, což prodlužuje záruku až na 60 let.