O společnosti Maslen s.r.o.

Společnost Maslen zahájila svou působnost na slovenském trhu v roce 2003.

Firma MASLEN se zabývá zpracováním pozinkovaných a lakoplastových plechů, výrobou lehkých střešních krytin a trapézů.

Firma disponuje nejmodernějšími technologickými zařízeními ve dvou nových moderních závodech - v Badíně u Banské Bystrici av Nădlaku při Aradu v Rumunsku. V České republice otevřela společnost 3 pobočky a to v Brně, Zlíně a Jihlavě a v roce 2015 i v Rakousku ve Vídni.

V současnosti se vyrábí šest typů střešních krytin a osum typů trapézových plechů.

Součástí nabídky je i kompletní svodový systém, dodávaný ve dvou rozměrech a v šesti barvách. Dále je k dispozici moderní servisní centrum na dělení plechu - podélné a příčné do šířky plechu 1500 mm, max tloušťky 3mm a maximální hmotnosti svitků 10t.

Firma Maslen ve snaze se maximálně přiblížit ke svým zákazníkům vybudovala vlastní prodejní klempířské centra, kde mají zákazníci k dispozici kompletní sortiment výrobků, tabulových i svitkových plechů a také klempířského nářadí. Ve většině klempířských center je pro zákazníky k dispozici kvalitní 4m ohýbačka i s nůžkami zdarma.

Pobočky Maslen jsou v současnosti v Bratislavě, Dunajské Stredě, Košicích, Krupině, Lučenci, Michalovce, Nitře, Nových Zámcích, Popradu, Prešově, Šahách, Senici, Štúrovu, Brně, Trnavě, Velkém Krtíši, Ostravě, Čečejovce, Levicích, Malackách, Prievidzi, Piešťanech, Rimavské Sobotě, Žarnovici.

Zaměstnanci společnosti Maslen poskytují svým zákazníkům kvalitní servis, poradenství, zaměřování střech a vypracování kladecích plánů zdarma na všech provozech.